KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 10873017

nr 1087 3017

Skulptur

Pietro Barzanti, Florence, Marmor, höjd: 41 cm, på sockel

Kondition: slitage, skador

måndag 30 januari 2017
kl 19:18:36

  • Klassiska
  • 30 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska